Locaties afslankstudio’s

Locaties afslankstudio’s

Locaties afslankstudio’s InfraLigne

Op zoek naar een InfraLigne afslankstudio bij jou in de buurt? Bekijk onderstaand onze locaties.

InfraLigne Dongen

Lage ham 1
5102 AA DONGEN
Telefoon: 0162-386387
E-mail: dongen@infraligne.nl
(alleen afslanken dames)

Openingstijden

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Dongen


InfraLigne Maastricht-Heer

Einsteinstraat 30-A
6227 BX  MAASTRICHT
Telefoon: 043-3673624
E-mail: maastricht@infraligne.nl
(afslanken voor dames en heren)

Openingstijden

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Maastricht


InfraLigne Margraten

Rijksweg 1
6269 AA  MARGRATEN
Telefoon: 043-4582370
E-mail: margraten@infraligne.nl
(afslanken voor dames en heren)

Openingstijden

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Margraten


InfraLigne Tilburg

Oude Lind 45 (hoek Ringbaan Noord)
5046 AA Tilburg
Telefoon: 013-5452286
E-mail: tilburg@infraligne.nl
(afslanken voor dames en heren)

Openingstijden

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Tilburg


InfraLigne Waalwijk

Molenvlietstraat 1
5142 EL WAALWIJK
Telefoon: 0416-334833
E-mail: waalwijk@infraligne.nl
(afslanken voor dames en heren)

Openingstijden

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Waalwijk


InfraLigne Zwijndrecht

Stationsweg 41-c
3331 LR Zwijndrecht
Telefoon:  078-6125549
E-mail:zwijndrecht@infraligne.nl

Openingstijden
volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne zwijndrecht


InfraLigne Het Gooi

Huizer weg 54 (Heart House)
1402 AD  Bussum
Telefoon: 06-27878286
email: hetgooi@infraligne.nl

Openingstijden 

volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Het Gooi

 


 InfraLigne Breda

Ginnekenweg 134
4818 JK  Breda
Telefoon: 076-5208860
email: breda@infraligne.nl

 

Openingstijden
volg infraligne op facebook_30x30 InfraLigne Breda

 


 

Licentiehouder

Marion Ijdema -Mels 06-52377308    
Marc Ijdema 06-53208610
E-mail: info@infraligne.nl

volg infraligne op facebook_30x30InfraLigne Nederland